czerwone-paznokcie-szminka

Lakiery do paznokci 2017 – modne kolory

Kolor lakieru do paznokci tak jak ubranie, czy dodatki, zmienia się wraz z modą. Raz hitem jest zielony, innym razem czerwony, a za jakiś czas wszystkie kobiety malują paznokcie na różowo. Jakie wobec tego kolory są modne w tym roku? Jest ich co najmniej kilka. Wszystkie jednak są piękne i bardzo kobiece.

Tej jesieni i zimy możemy spokojnie zapomnieć o klasycznym french manicure czy hybrydzie tylko w jednym kolorze. To już nie jest dobry wybór. Na przełomie roku 2017 i 2018 modne będzie szaleństwo w każdym tego słowa znaczeniu. Jak to rozumieć i w jaki sposób odnieść do paznokci, a właściwie ich koloru? Paznokcie pomalowane w abstrakcyjne wzory, motyw graffiti, a do tego przyklejone perły – to jest dopiero hit. Hit tego sezonu. Czarne ombre to też świetna propozycja. Panie, które wciąż pamiętają i mają swoje ulubione postacie z bajek, mogą je spokojnie przykleić w formie naklejki lub namalować lakierem. Takie elementy dekoracji też są jak najbardziej w modzie.

Wybór kolorów lakierów do paznokci, a także dodatków jest obecnie bardzo duży. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie, kolor, który spełni najśmielsze oczekiwania i zarazem sprawi, że paznokcie, a nawet cale dłonie będą wyglądały modnie i ładnie. Modne kolory w tym roku, jak i w przyszłym to między innymi złoty, czarny, grafitowy, pomarańczowy, różowy i czerwony. Kolory te modne są szczególnie w pastelowych odcieniach – ostatnio Evonails wprowadziło nową kolekcję Yummy zawierającą lakiery pastelowe w wielu kolorach. Warto sprawdzić.

gellack uv pro 143Tak naprawdę kobiety nie powinny aż tak bardzo kierować się modą w doborze kolorów lakierów do paznokci, bo w rzeczywistości najważniejsze przecież jest to, aby kolor ten podobał się samej kobiecie i pasował do niej. Dlaczego ma zmuszać się do czerwonego lakieru, skoro uważa, że jest on dla niej zbyt wyzywający i rzucający się w oczy. Po co ma przyciągać uwagę otoczenia, skoro lubi pozostać w cieniu. Na szczęście wybór kolorów jest tak duży, że każda z pań znajdzie dla siebie idealny, który mimo wszystko będzie tegorocznym hitem.

Wystarczy udać się do dowolnej drogerii albo do sklepu, w którym sprzedaje się kosmetyki, aby zauważyć, jakie kolory są aktualnie w modzie. Nawet w sklepach podkreśla się to, że są tegorocznym hitem. Także kobiety, które nie znają obowiązujących trendów, mogą spokojnie wybrać dla siebie modny kolor i nabyć go bez tej wiedzy. Warto również wypowiedzieć się w kwestii ceny. Otóż to, czy dany kolor lakieru jest obecnie modny, czy nie, nie ma najmniejszego wpływu na cenę. Wszystkie kolory jednego producenta kosztują tyle samo. To dobra wiadomość dla tych pań, które chcą jednak mimo wszystko współgrać z obowiązującą w danym momencie modą i decydować się na kolory, które są wspomnianym hitem sezonu.

Podsumowując warto wspomnieć, że lakiery do paznokci są bardzo popularne i kobiety mają ich bardzo dużo w swoich kosmetyczkach. Tak naprawdę, nawet jeżeli nie zdecydują się na zakup modnego koloru, będą mogły malować paznokcie lakierem, który jest w danym okresie wielkim hitem. Na pewno taki znajdą w swojej kolekcji. W końcu kobiety mają ich w swojej kolekcji całe mnóstwo, a przynajmniej niektóre takim zestawem mogą się pochwalić.

Polecamy też: https://drwinczakiewicz.pl/chirurgia-plastyczna/